Kool suletud eriolukorra tõttu

Head lapsevanemad! Tänases üleriigilises eriolukorras on kõik koolid suletud, nii ka Keila linna koolid. Õpilased ei saa koolihoonetes viibida ja õppetöö on korraldatud e-õppena, koduõppena jm tänapäevaste tehnoloogiliste võimaluste baasil. See tähendab, et õpilased peavad kodus tegelema igapäevaselt oma põhitööga st õppimisega, et ei tekiks lünki või olulist mahajäämust. Panen teile südamele, et te suhtleksite oma lastega, võtaksite võimalusel ette ühistegevusi, püüaksite sisustada oma laste vaba aega selliselt, et nad ei peaks liialt palju olema omapäi ja seetõttu kogunema eakaaslastega linnaruumis erinevates kohtades (kauplused, söögikohad, tänavad, jne). Kõik grupiviisilised kogunemised on ohuks teie lapse tervisele, kuna koroona viirus levib kiiresti just lähikontaktide kaudu. Hooligem endast ja oma lähedastest, anname kõik oma panuse viiruse leviku tõkestamiseks. Olge terved!